KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 10515107
nr 1051 5107
Tuschlavering
Oidentifierad konstnär, Djurgården, signerad, 1924, 30x41
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:40:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv